ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

«Σύγχρονες τάσεις στην τραπεζική: Προκλήσεις και κίνδυνοι»

17/09 - 17/09 @ 19:00 - 21:00

Το Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφος, στο πλαίσιο του Μεταπτυχιακού Προγράμματος Banking, Investment and Finance διοργανώνει διαδικτυακό σεμινάριο (webinar) με τίτλο: «Σύγχρονες τάσεις στην τραπεζική: Προκλήσεις και κίνδυνοι».

Ημερομηνία: 17/09/24

Ώρα: 19.00

Σύνδεσμος Παρακολούθησης: https://bit.ly/2024_webinar

Ομιλητές:

• Μαρία Ψυλλάκη, Καθηγήτρια Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Πανεπιστημίου Πειραιώς και Senior Research Fellow στο NUP
  • Κυριακή Κοσμίδου, Καθηγήτρια Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης
  • Χρίστος Πιερίδης, Επιχειρησιακός Διευθυντής, Συμβουλευτικές Υπηρεσίες, PwC Κύπρου

Συντονίστρια: Μαρία Ψυλλάκη

Πρόκειται για μια σημαντική ευκαιρία ενημέρωσης για τις σύγχρονες εξελίξεις στον τραπεζικό τομέα, καθώς και τις προκλήσεις και τους κινδύνους που αντιμετωπίζει ο κλάδος.

• Date: 17/09 - 17/09
  • Time: 19:00 - 21:00