Το Τμήμα Ψυχολογίας του Πανεπιστημίου Νεάπολις Πάφου πραγματοποιεί Παγκύπρια έρευνα μεταξύ 23 Ιουνίου μέχρι και τις 7 Ιουλίου 2021 με σκοπό τη διερεύνηση της έκτασης των γνώσεων του πληθυσμού της Κύπρου όσον αφορά τη νόσο COVID-19.

Παγκύπρια έρευνα της γνώσης όσον αφορά το COVID-19

June 23, 2021

Τα ερωτήματα της έρευνας θα εστιάσουν σε διάφορες θεωρίες που αφορούν την προέλευση και εξάπλωση του ιού, στις γενικές σας γνώσεις για τον ιό COVID-19, στην εμπιστοσύνη που επιδεικνύετε στην επιστήμη και στους επιστήμονες και στην επίδραση που έχουν όλα τα πιο πάνω στην ψυχολογία σας.

Η ανώνυμη, ουσιαστική και ωφέλιμη συμμετοχή σας θα αναλώσει περίπου 15 λεπτά από τον χρόνο σας. Σας ευχαριστούμε!

Για συμμετοχή πατήστε εδώ.

Η Ευανθία Δόβα, PhD, Επίκουρη Καθηγήτρια Αρχιτεκτονικού και Αστικού Σχεδιασμού στο Τμήμα Αρχιτεκτονικής και Γεωπεριβαλλοντικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Νεάπολις Πάφος, συμμετέχει στο Διεθνές Θερινό Εργαστήριο...

July 18, 2024